Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Planmeca Sovereign Classic

Skontaktuj się z nami

 

S O V E R E I G N  C L A S S I C

Najnowszy unit Planmeca Sovereign® Classic jest doskonałym  połączeniem starannie zaprojektowanych szczegółów, który ułatwi twoją codzienną pracę.  Jest to inteligentny unit w każdym calu, począwszy od  komfortowego leczenia pacjenta do łatwej kontroli zakażeń. 
 
 
 
Elastyczność i komfort
Planmeca Sovereign® Classic został zaprojektowany  ze szczególną dbałością o ergonomię, komfort i wygodę użytkowania. Kompaktowy i wąski blok spluwaczki sprawia, że unit jest idealny do każdego gabinetu.
Stworzony z myślą o niezrównanej wygodzie dla użytkownika, zapewnia pełen komfort pracy lekarza i asysty.
Fotel został skonstruowany ze stałym podnóżkiem dla pełnego komfortu pacjenta oraz z jednolitą tapicerką.
 
Perfekcyjna wygoda użytkowania
Dostosuj swój unit przy pomocy intuicyjnego, wielojęzycznego, dotykowego panelu sterowania. Podłącz potrzebne narzędzia do konsoli (możliwość podłączenia do sześciu narzędzi jednocześnie) i pracuj bezproblemowo od pierwszego dnia użytkowania. Ustaw unit tak, jak chcesz za pomocą funkcji ręcznego obracania fotela i bloku spluwaczki w prawo lub lewo. Poręczny, modułowy uchwyt Flexy™ do ramion ssących i instrumentów na ramieniu asysty jest idealnym wsparciem do każdego rodzaju leczenia. 


Zapraszamy do Konfiguratora Unitów Planmeca


 

Dokładamy wszelkich starań, aby podane zdjęcie i opis były w pełni prawidłowe i kompletne. Niestety, nie możemy zagwarantować, że podane dane nie zawierają pomyłek i błędów, które jednak nie mogą być podstawą do ewentualnych roszczeń. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub chęci uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt z działem handlowym. 
Skontaktuj się z nami X